Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu İlçemizi Teşrif Etti

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilçemize geldi.

Bakan Karaismailoğlu, programları kapsamında ilk olarak Belediye Başkanımız Ahmet Hadimioğlu ve AK Parti Hadim İlçe Başkanımız Ahmet Özbahar'ı ziyaret ederek İlçemize yapılan yatırımlar ve devam eden projeler ile ilgili bilgi aldı.

Bakan Karaismailoğlu daha sonra esnaf ziyaretinde bulundu. Esnaf ve vatandaşlarımızla sohbet eden Bakan Karaismailoğlu, ilçe esnafına hayırlı kazançlar diledi.

Bakan Karaismailoğlu'nun İlçemizdeki programları Türkiye’nin en uzun ve en yüksek dengeli konsollu köprüsü Eğiste Viyadüğü inşaat alanı ziyaretleri ile son buldu.

Eğiste Viyadüğü’nde incelemelerde bulunan Sayın Bakanımız, şantiyede yetkililerle çalışma toplantısı gerçekleştirdi.

Bakan Karaismailoğlu, proje kapsamında devam eden çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu'na ilçemizdeki programları sırasında; Vali Vahdettin Özkan, AK Parti Konya Milletvekilleri Ahmet Sorgun ve Tahir Akyürek, Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Uzbaş, Hadim Kaymakamı Mehmet Ali İmrak, Bozkır Kaymakamı Ayşegül Dalmış, Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimoğlu, Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Karayolları Genel Müdürü Abdülkadir Uraloğlu, Karayolları 3. Bölge Müdürü Serdar Ateş, AK Parti Hadim İlçe Başkanımız Ahmet Özbahar, AK Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven, bakanlık yetkilileri, şube müdürleri ve İlimiz protokol üyeleri eşlik etti.